– TROCKA TURNĪRS – 2010


7.08.2010

Lai vairotu līdzpilsoņos sportisku garu un nodrošinātu nāciju ar veselīgiem indivīdiem, paralēli ZFL kausa izcīņas turnīram tika noorganizēts
Spontānais Trocka Tribonosa Zibensturnīrs zabadakālajā futbolā. Visa šī pasākuma Atslēgvārds un Mūza – Trockis – bija parūpējies arī par balvu – Manchester City futbola bumbu.

Šī sestdiena pamatoti varētu pretendēt uz Gada Subtropu Balvu meteoroloģiskajā griezumā. Daba spieda visu dzīvo zemē un no visa iespiestā vēl pamanījās izspiest ūdeni. Spēles noteikumi tādi paši kā ZFL, vienīgā atšķirība spēles laikā, kurš bija uz pusi īsāks – 2 x 10 min./fināls- 2 x 15 min.

Turnīram pieteicās 4 komandas ( Sierā Sagājējs, 05 Parks, Ingemārs un Kur Viņi Sakačājušies? ) kas izspēlēja pa spēlei ar savā starpā un divas labākās ekstrēmos laika apstākļos tikās Finālcīņā, kurā K.V.S.K? pelnīti ar 5:2 uzvarēja SIERĀ SAGĀJĒJU.

Grupas spēles:

SIERĀ SAGĀJĒJS  – 05 PARKS  4:3 ( Tiesāja Aivis, dzelt.k.- Martins (SS), labākie – Mārcis Leitis / Gatis Raģis )
INGEMĀRS – K.V.S.K?  0:1 ( Tiesāja Mārcis, labākie – Skinijs / Uģītis )
SIERĀ SAGĀJĒJS – K.V.S.K?  2:0 ( Tiesāja Čāns , dzelt.k.- Peks (SS), labākie – visi )
05 PARKS – INGEMĀRS  3:0 ( Tiesāja Valdis, labākie – Bumbieris / Skinijs )
INGEMĀRS – SIERĀ SAGĀJĒJS  0:3 ( Tiesāja tiesnesis, labākie – visi )
K.V.S.K? – 05 PARKS  2:0 ( Tiesāja Ulža, labākie -Uģītis / Robis )
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Finālspēle

SIERĀ SAGĀJĒJS – K.V.S.K?  2:5 ( Tiesāja Muitnieks, sark.k.-Peks (SS), labākie – Mārcis Leitis / Aivis Tilgalis)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This slideshow requires JavaScript.

 
 
 
 
 
 
 
 

Turnīra vārtu guvēji:

3 –  Peks (SS), Ričs (K.V.S.K?), Oļegs (SS);
 
 
 
 
 
2 – Gatis Raģis ( 05P), Bumbieris (05P), Ulža (SS), Trockis (SS), Uģītis (K.V.S.K?);
1 – Čāns ( 05P), Martins (SS), Nauris Pūrītis (05P),Strelkovs(K.V.S.K?), Pūpols (K.V.S.K?), Niciņš (K.V.S.K?).
 
 
 
 
 

Gūto / zaudēto vārtu attiecība :

SS –  11 :  5
K.V.S.K? –   8  :  4
05 PARKS –   6  :  4
INGEMĀRS –  0 :  7
 
 
 
 
 
 
 
Tiesneši visai acīmredzami sekoja tēzei : ” piedod un tev taps piedots”, tāpēc visi spēlētāji dziļi paklanās viņu priekšā.

Joprojām aicinām palīgā meklēt pazaudētās bumbas! Sitienu autoriem –  PATEICĪBA par pareizā meklēšanas virziena norādīšanu! Tiekamies krūmos!

Uz redzēšanos Trocka Turnīrā nākamgad!

——————————————————————————————–

Ilgonis (33), strādā kūdras purvā : “Es jau pagājušajā sezonā apmeklēju šīs spēles un, jāsaka- līmenis jums ir audzis, vai ne, puikas? Nu jau kā īsti vīri,ne? ! Un kas par kaisli un uguntiņu acīs! Tas laikam no karstuma, ne?… Finālspēle atgādināja pagājušās sezonas ZFL finālu , vai ne? (…) …prieks, ka esat savā paspārnē ņēmuši Kuldīgas jauniešu futbola saulainākos pārstāvjus! “… vai ne ?

Indra (24), gaida bērniņu : “Gribas lai manējais izaug ātrāk un spēlē šo brīnišķīgo spēli! Vai tas ir lakross? Nesāp, ja sper pa kājām? Es pa TV skatījos to “Izlaušanos” , tur arī viņi tādu spēlēja! Īstenībā jau man viss ir vienalga, bet es patiešām ar jums lepojos ! Kāpēc tā bumba tā spīd? Nolakota, laikam, ja?”

Kalvis (28),projektu menedžeris :” Diemžēl nokavēju pirmās spēles, bet tas, ko redzēju bija patiešām iespaidīgi! Visvairāk mani fascinēja tie fotokorespodenti uz trepēm! Augšā, lejā, augšā, lejā..! Īsti drosminieki! Man līdzi bija atnācis arī Ivo  un viņš brīnījās par noteikumiem pēc kuriem spēlējat! Pirmo reizi kaut ko tādu redzēja. Tad, kad lietus sākās, man gan nepatika, jo labās kurpes biju uzvilcis. Aizgāju uz mašīnu, uzvilku kreisās ”

Deivids (8) un Britnija (6), no pāri ielai : ” Mūsu dārzā vienreiz iekrita bumba un tad mamma teica, ka jānes atdot un tas onkulis mums iedeva padzerties kvasu! Mēs arī mājās spēlējam bumbu, bet omei sāp galva un viņa rājas, tāpēc mēs izlēmām pieteikties ZFL Jauniešu Programmai, par kuru uzzinājām no medijiem. Šodien mums vislabāk patika kā tas viens onkulis sāka mētāties ar zemēm un vēl tas tajā brūnajā kreklā dikti rājās par kaut ko!”.

Čiksels (17), ZFL komandas spēlētājs,skolnieks :” Es šodien nespēlēj, atpūšos, var iedzer aliņ, nu tā… Jums jau te vaig kiosk uztaisīt, lai nav jāskrien uz veikal vis laik! Man neuzaicināj nevienā komandā šoreiz. Spēls i patiešām labs, tikai tāds ļoti ass…nu jā, bet spriedzīt jau arī, es, patiesībā, negribēt nemaz tādā karstumā spēlēt. Šie džeki i īst varoņ!”

Ollija (~8), aiz žoga : “ZFL!,ZFL!,ZFL!,ZFL!,ZFL!,ZFL!”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s